Chovatelská stanice Bohemia Willow

byla mezinárodně zaevidována u FCI v roce 2000 pod registračním číslem 1428/00. 

Dosud jsme odchovali tři vrhy trpasličích černých pudlíků - po Ginny to byl vrh A (rok 2002), po Fleur vrh B (rok 2009) a C (2012).

Chovatelskou stanici jsem založila především proto, abych si mohla nechat po své první fence trpasličího černého pudla Ginny štěňátko s průkazem původu. Ginnunka sice nevyhrávala na výstavách, ale na parkurech agility ve své době opravdu kralovala. Záměr mít po ní stejně šikovné štěňátko bohužel nevyšel, Ginny zabřezla jen jednou, a to mi přišla ještě moc mladá na to, abych po ní měla potomka. Zkusila jsem to znovu s Fleur, která je šikovná a ve srovnání s Ginny i výstavně úspěšná - a dopadly jsme hodně podobně jako s Ginny. První vrh byl ještě příliš brzo na ponechání fenečky, a ve druhém vrhu byli jen kluci, i když nesmírně pěkní a šikovní. A tak přišla do naší CHS Dafi a uvidíme, jestli to do třetice vyjde.

Snažím se především o chov zdravých a temperamentních pudlíků, se kterými se jejich páníčci mohou věnovat různým sportovním aktivitám, např. agility - v tuto chvíli ho běhá většina z u nás odchovaných štěňátek.

Vrh A

Vrh B

Vrh C 

 

Další vrh v dohledné době neplánujeme.