Vrh A

Dne 31.12.2002 se v naší chovatelské stanici narodila první dvě štěňátka - pejsek Aramis a fenečka Acrazia.   

Aramis Black Bohemia Willow

Naše prvorozené dítě se od nás odstěhovalo hodně daleko, až do Izraele. Jeho páníček Moshe s ním cvičí agility a moc si chválí, jak je Bisli poslušný a oddaný. Jméno "Bisli" má prý podle populárního druhu snacku, který se v Izraeli prodává a je prý kudrnatý jako pudlí srst .

Acrazia Black Bohemia Willow

Tahle černá holčička byla Crazy (bláznivá), ještě než se narodila ;-). Bydlí se svou paničkou Lenkou, páníčkem Karlem a jejich rozsáhlou pudlí smečkou v Havlíčkově Brodě a často se s ní potkáváme při závodech agility. I Crazinku potkala agiliťácká závodní kariéra, a docela úspěšná - už několik let se drží v elitní kategorii A3. Kromě toho se s věkem stále víc podobá své mamince Ginny :-).

 

 MATKA: IMAGIE BLACK SAKKÉ    

                          RODOKMEN

nar. 18.5.1998, kohoutková výška 31,5 cm, výborná, Res. CAC, PRA negativní, luxace patelly 0/0, agility kategorie small A3, reprezentant České republiky na Mistrovství světa FCI v agility 2002 a 2003, mistr České republiky v agility družstev, 2x mistr ČR pudlů v agility, CACIAg, CACAg, Res. CACAg, A3 Šampion, několikanásobný mistr Čech, Moravy a České republiky v coursingu, Coursingový vítěz 2001, 2002 a 2003, člen vítězného družstva 6.divize na Mistrovství Evropy ve flyballu 2004.

 

 

OTEC: OSKAR BLACK TOP NARCIS                       RODOKMEN

nar. 20.10.2000, kohoutková výška 33 cm, výborný, chovný výběr, PRA negativní, luxace patelly 0/0, Junior Šampion ČR, CAJC SR, několikrát BOB, CACIB, Res. CACIB, CAC ČR, CAC Slovenska, CAC VDH, CAC Německa, čekatel klubového šampiona, klubový vítěz mladých, čekatel šampiona mladých, oblastní vítěz, nejlepší trpasličí pudl speciální výstavy atd.

Chovatel a majitel: Zuzana Větvinská-Vršecká 

(tento odkaz vás přenese na internetové stránky chovatelské stanice Narcis)