Vrh B

Dne 9.10.2009 se v naší chovatelské stanici narodil druhý vrh - dva pejsci a jedna fenečka.

Billie-Jean Bohemia Willow

Billie se odstěhovala ke svým novým páníčkům na Slovensko v sobotu 28.11.2009. Páníčci Lenka a Rastík měli už tou dobou doma 1,5roční toy pudličku Connie a také chovatelskou stanici morčat (www.carolinne.eu.sk). Billienku (jak jí říkají) čeká dráha agiliťáka a možná i flyballáka... míček nosí rozhodně skvěle :-). Videokanál Lenky a jejích psíků najdete na https://www.youtube.com/user/Pastuch74

Z Billienky vyrostla moc hezká psí slečna, která dělá své paničce velkou radost :-). Společně se věnují především agility, t.č. závodí v kategorii A2.

Benjamin Baxter Bohemia Willow

Benjamin se odstěhoval ke svým novým páníčkům do Kladna v neděli 6.12.2009. Páníčci Anežka a Jaroslav byli tou dobou čerstvě v důchodu a těšili se, že jim nezbedný pudlík zpestří jejich pobyt na chatě a v přírodě. Před Benjim měli černého středního pudla.

Benji byl od narození větší než zbývající dvě štěňátka, takže tak trochu podle očekávání více vyrostl i v dospělosti - je z něj moc pěkný střední pudl, který prý při rodinných výletech, např. do Německa, uchvacuje kolemjdoucí :-).

Bronson Black Bohemia Willow

Sony se odstěhoval ke svému novému páníčkovi k Brnu v sobotu 5.12.2009. Filip je přes svůj nízký věk velmi úspěšným závodníkem v agility. Po úspěších s malým kníračem Edou začal závodit i se Sonym, a společně to zatím dotáhli do kategorie A2. Jak jim to spolu jde, sledujeme na jeho stránkách - https://www.filipilkanic.estranky.cz/

Soník žije ve velké smečce (dva knírači a dva pudlové, tedy počítáno včetně Soníka), a dříve než začal s tréninky agility, uměl několik zajímavých triků... video je na Filipových stránkách. 

Také nutno dodat, že Sony je chovný a má patelly ohodnoceny stupněm 0/0.

 

MATKA: BONNIE FLEUR ELITA TRIUMPHANS                      
RODOKMEN

nar. 4.8.2005, kohoutková výška 33,5 cm, PRA-PRCD: A-clear (geneticky zdravá), patella 0/1, plnochrupá

více o Fleur ZDE

 

 

 

 

 

 

OTEC: ICh. BY JAGGER VELVET GARDEN                    
RODOKMEN

nar. 2005, kohoutková výška 33 cm, Prcd-PRA „A“, patella 0/0, plnochrupý