A další hromadná aktualizace :-)

10.09.2016 20:50

V srpnu jsme se s Dafi a Cayenne zúčastnily mistrovství Evropy ve flyballu, které se konalo u anglického Ipswiche. Žádná "bedna" z toho tentokrát nebyla, ale i tak jsme si to moc užily - vždyť to bylo zatím největší mistrovství v historii, a běhalo se na třech parkurech současně! Dafinčino mixované družstvo skončilo ve své divizi čtvrté, Cayenčino mixované družstvo na děleném 5.-6. místě, ale může se mimo jiné pochlubit tím, že zaběhlo 16. nejlepší čas ze 154 zúčastněných družstev. 

Pak jsme si daly od flyballu chvilku pauzu a jen tak bez tréninku vyjely na závody agility do Jičína. Jelikož se Cayenne letos na agility několikrát "zrakvila", měla pro tentokrát závodní pauzu, a běhali jen pudlíci. Fleur se třikrát velmi radostně diskvalifikovala... jasně, její panička na tom měla opravdu lví podíl :-D! Dafi získala jedno třetí místo a ve dvou bězích měla nejrychlejší čas ve své kategorii, ale bohužel s chybou. No a pak už tu bylo

Mistrovství ČR ve flyballu, Mladá Boleslav 3.-4.9.2016

Do něj šlo Cayenčino družstvo Hop Trop PRAGUE z pozice favorita, a potvrdilo ji - v sobotu vyhrálo Round Robin ve své subdivizi, postoupilo do Mistrovské divize, a tu v neděli bez problémů vyhrálo. Cayenka je mistrem ČR ve flyballu pro rok 2016!!!

Ani Dafinčini Hop Trop HURRICANE si nevedli špatně - do Mistrovské divize sice nepostoupili, ale v Challenge Cupu, speciální divizi určené pro 7.-12. družstvo, obsadili krásné 2. místo! 

Dafi a Essie si také zazávodily v závodu jednotlivců nazvaném Nejrychlejší z plemene - Dafi byla nejrychlejší pudlík, Essička zase nejrychlejší dlouhosrstý vipet. Pravda, ani jedna z nich neměla ve svém plemeni soupeře, ale to nic nemění na tom, že jsou nejlepší z plemene :-).

A jedna nesportovní aktualizace...

Flérinka je po operaci

Ne, nešlo o nic vážného... čistění zubů spojené s odstraněném několika předních, které už se moc viklaly, odstranění bradavice, a také odstranění bulky z bříška. Tady čekáme na výsledek histologie, snad bude všechno v pořádku.