Hromadná aktualizace :-)

23.07.2016 20:50

Ač jsem si myslela, že už to ani není možné, ukazuje se, že je letošní flyballový rok ještě více časově náročný, než ty předchozí, takže mimo jiné zanedbávám i aktualizace těchto stránek. Tak honem rychle, co se za těch uplynulých dva a půl měsíců přihodilo.

Flyballové turnaje Budějckej Xtreme, Manic Cup  a Crazy Cup

Všech těchto pohárových turnajů jsme se zúčastnily. Dafinčino družstvo Hop Trop HURRICANE má bohužel vždycky smůlu v těch rozhodujících fázích, takže žádných extra výsledků nedosáhlo. Nicméně Dafinka běhá spolehlivě a s radostí, na rozdíl od loňského roku, kdy ji flyball poněkud stresoval. Kdo by to řekl, že na tohle pomůže kastrace! :-O

No a teď k Hop Trop PRAGUE, za které závodí Cayenka. Prágové za vydatného přispění Cayenne coby své hlavní snižovačky vyhráli všechny tři výše uvedené turnaje, tedy zvítězili v 1. divizi! Také na nich zlepšili svůj rekord na 16,41 s, ale to už je teď pasé, protože byl také

First Pole Cup, Velence 2.-3.7.2016

Na tento maďarský turnaj nás pozval jeho hlavní pořadatel Joe, který nám vloni se svým psem vypomohl na mistrovství Evropy. A co se nestalo - Hop Trop PRAGUE s Cayenne coby snižovačem zaběhli v Maďarsku nový národní rekord - 16,29 s!!! Celkově sice skončili až třetí v 1. divizi, protože se Cayenne v sobotu odpoledne zranila a bez ní to Prágům nějak nešlo, ale rekord je rekord :-), A když se zaběhne za tak obtížných podmínek, jako na daném turnaji byly, je to o to cennější.


Ještě se sluší dodat, že Dafinčino smíšené družstvo obsadilo krásné 2. místo ve 2. divizi.

No a pak jsme si daly na týden odpočinek od flyballu na agility táboře na Smržovce, kde trénovala zejména Dafi a Cayenne. Bylo to parádní, stejně jako vloni! A teď hurá zpátky k flyballu... před námi je mistrovství Evropy, na které pocestujeme se dvěma smíšenými družstvy až do Anglie. Držte nám palce!