Mistrovství Evropy ve flyballu, Saint Jean de Daye 18.-20.7.2014

22.07.2014 21:55

Na letošním ME závodili oba pudlíci z naší smečky, a jejich družstvům se dost dařilo. Fleur, která byla dost možná na svém posledním ME, běhala jako druhý malý pes v družstvu Hop Trop HURRICANE. Moc toho sice nenazávodila, většinu zastali mladší, ale Huri to celkově dotáhli až na 2. místo ve 4. divizi!

No a Dafinka si odbyla úžasnou premiéru v Hop Trop PRAGUE, t.č. nejrychlejším českém družstvu, kde běhala jako rezervní malý pes. Dostala šanci ve dvou dopoledních rozbězích, přičemž hned v tom prvním se podílela na čase 17,23 s. Tím si vysloužila titul FLY17, jako vůbec první pejsek z naší smečky! Všechny její individuální časy byly pod 5 s, a ten nejlepší byl 4,88 s - kdo by to ještě před rokem do toho mrňavého pudlíka řekl ;-) ! Prágové nakonec obsadili v 1. divizi úžasné 3. místo v závodě Speed Trial a 5. místo v závodě Double Elimination.

Dokonce máme tentokrát z těch nejlepších běhů i video - podívejte se tady.

Pár fotek z cesty a z návštěvy pláže najdete tady.

A za doprovodnou fotku vedle tohoto textu děkuji Majdě Korintové - je z cesty na ME, kdy jsme řešili, kterou cestou bude nejlepší objet Paříž. I pudlíky to zjevně dost zajímalo :-D.