Mistrovství plemen v agility, Skochovice 27.-28.4.2013

30.04.2013 10:42

Na letošním mistrovství plemen se nám docela dařilo, bohužel s výjimkou toho pro nás nejdůležitějšího závodu, tedy finále MR pudlů - tam jsme se diskvalifikovaly :-(. Fleur ale běhala skvěle – dva Jumpingy vyhrála, v Agility byla druhá, v nedělním součtu J+A také druhá, a v součtu J+A pro závod CACAg dokonce zvítězila a uvedený titul získala.

Essinka tak úspěšná nebyla - dokončila sice čtyři parkury z pěti, ale v každém nasbírala nějakou tu chybu či odmítnutí. Nicméně většinu běhů opět odběhla s velkou chutí a radostí, a to je důležitější než umístění mezi stádem borderek ;-).

Nezanedbatelný úspěch na mistrovství zaznamenala i Crazinka (Acrazia Black Bohemia Willow), první fenečka narozená v naší CHS, a to s psovodem Karlem Kurcem - v mistrovství pudlů skončili na krásném 2. místě :-). Gratulujeme!

Vítězem mistrovství v kategorii SA se stala Jana Fuksová s Agilee od Křížovské kaple, v dalších dvou kategoriích nikdo nedokončil obě kola. Podrobné výsledky a nějaké ty fotky snad budou brzy :-).

Videa z našeho běhání najdete opět v části Videa.