Výcvikový tábor Svojanov, 1.-6.7.2013

07.07.2013 19:57

Uplynulý týden jsme strávily v krásném prostředí vesničky Svojanov, kde panička učila jiné pejsky a psovody flyball. Se svými pejsky si ale taky zaběhala... Dafinka trénovala 2x denně agility, a byla skvělá! Škoda jen trochu podivného zařazení mezi pokročilé v táborovém závodě, tam opravdu neměla šanci. Ale ve flyballu zářila - ačkoliv ho za celý týden cvičila jen jednou, využila toho, co má již natrénováno z domovského cvičáku, ve dvojici se šikovným border koliákem Toffim obsadila 1. místo v kategorii pokročilých pejsků běhajících na shoot.

Fleur cvičila agility jednou denně, a poprvé v životě se blýskla vítězstvím v táborovém závodě (součet Jumpingu a Agility) :-). Také si zaběhala ve flyballovém závodě s pokročilými běhajícími na box, protože tam jeden pejsek chyběl... po velkém boji skončila její dvojice těsně na 2. místě.

No a Essie měla celý tábor spíš jako rekreační - tu a tam se proběhla po louce, a dvakrát ji panička soukromě vytáhla na parkur agility. Přesto (nebo možná právě proto?) i ona ve své velikostní kategorii vyhrála táborový závod v agility!

Bylo to moc fajn, a za rok si Svojanov opět nenecháme ujít! :-)