Novinky

Vánoční výlet

29.12.2012 20:52

Dnes jsme s některými našimi psími a lidskými kamarády absolvovali tradiční vánoční výlet, tentokrát v okolí Staré Boleslavi. Sedm kilásků jsme za slušného počasí a po rovince zvládli velmi rychle, také proto, že šťastní psíci lítali po lese jak střely :-). Dafinka statečně zvládla "po svých" pěkný kus cesty, zbylou část si lebedila pod paniččinou bundou. 

Krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku!

23.12.2012 21:55

Dafinčina fotogalerie

12.12.2012 22:09

Dafinčinu fotogalerri najdete ZDE.

Malá pudlinda se u nás už slušně adaptovala, a dnes ji dokonce přijala do smečky i vipetka Essie, která si s ní po čtyřech dnech konečně začala hrát :-). No a Fleur, ta je pro Dafinku skoro jako maminka :-).

Máme nový přírůstek :-)

09.12.2012 20:50

V sobotu přibyla do naší smečky Dafinka, dvouměsíční černá pudlička z CHS Zapa Moravia. Panička se pro ni rozhodla, protože už se jí nechtělo znovu čekat na to, jestli se ve Flérinčině příštím vrhu povede ta vytoužená fenečka, a taky proto, že se jí tohle spojení zdálo hodně nadějné.

A co na tu novinku říká zbytek smečky? Fleur je šťastná, naprosto a nefalšovaně, protože dostala novou (a ještě k tomu živou) hračku :-). K Dafince se chová úžasně, na rozdíl od Essinky, která řekla, že toho malého spratka nechce ani vidět :-D. No, snad si časem zvykne.

Trochu více podrobností o Dafince najdete na její stránce.

Jahodová bowle, Kladno 1.-2.12.2012

02.12.2012 19:45

O uplynulém víkendu se dá říct asi tolik, že jsme si s Flérinkou pěkně potrénovaly v teplé hale na (skoro-neklouzavé) umělé trávě :-). Po "leteckém víkendu" na MČR v agility, kde Fleur odskákala většinu sestupných zón, totiž bylo potřeba pudlíčkovi připomenout, že i na závodech agility (nejen na tréninku) se mají sestupky šlapat, a to i za cenu úmyslných diskvalifikací. Úspěchů tím pádem moc nebylo - 7. místo v úvodním Jumpingu (z 50 psů) a 2. místo v nedělní zkoušce SA3 (z 19 psů). Essie v Kladně (jako tradičně) nezávodila. Videa nenajdete tentokrát žádná - co do výkonů se většinou moc není čím pochlubit, a tam, kde by se chlubit dalo, zas není dobré video.

Příjemným zpestřením víkendu pak bylo setkání s Flérinčiným synem "z prvního manželství" Benjim a s jeho paničkou, kteří jsou v Kladně doma.

Mistrovství ČR v agility, Liberec 9.-11.11.2012

17.11.2012 21:55

Letošní MČR se nám s Fleur vydařilo o něco lépe než to minulé, i když se bohužel ani tentokrát nemůžeme pochlubit žádnými zářnými výsledky. No, aspoň že nám to jinak docela běhalo... čtyři dokončené běhy z pěti je o poznání lepší skóre než vloni. Podrobnosti a videa najdete v sekci Videa.

Essinka je po kastraci

17.11.2012 21:52

První listopadový pátek absolvovala Essie laparoskopickou kastraci... panička usoudila, že na případný odchov jejích štěňátek v malém bytě opravdu nemá ty správné podmínky. Navíc Essinka nezvládala období kolem hárání úplně dobře.

Sportovně nepovedený víkend

30.10.2012 21:18

V sobotu 27.10. jsme se vydaly do Prahy-Kyjí na dvojzkoušky, spíš si tak potrénovat v závodní atmosféře, než snad doopravdy získat nějakou zkoušku. Počasí nám však zhatilo plány - Essie odběhla za deště jednu zkoušku (DIS, za který mohla panička), a pak začalo hustě sněžit. Vzhledem ke stavu trati a hlavně zónovek se panička rozhodla Essinku už znovu na trať nepustit, ale zkusila to aspoň s Fleur ve zkoušce A3 (to už se ze všech zónovek běželo jen áčko). Flérince ty ztížené podmínky vůbec nevadily, zato panička v nich byla ještě nemožnější a pomalejší než obvykle, a tak se po diskvalifikaci už ani nepokusila o účast v druhé zkoušce.  

No a nedělní coursing v Kralupech n.Vlt., na který byla přihlášená Essie, pořadatelé vzhledem k nezpůsobilému terénu také zrušili, čímž bylo po sportování :-O.

Setkání s Cashem

21.10.2012 21:03

Dnes jsme měli milou návštěvu - na skok k nám zavítal Cash (Cameron Cashmere Bohemia Willow) se svou paničkou. Tedy, on už vlastně není Cash - říkají mu Pixel, ale i tak Flérinčinu krev nezapře :-). Je to veselý a velmi temperamentní trpasličí pudlík, který "studuje" na asistenčního psa. Držíme palečky a těšíme se zase brzy na viděnou...

Panteři vyhráli 3. divizi v celoroční soutěži!

21.10.2012 20:59

Konečně to máme oficiálně potvrzeno, a tak se můžeme radovat - Flérinčino družstvo Hop Trop PANTHERS zvítězilo ve 3. divizi celoroční soutěže Purina Proplan Cup 2012!!! Pravda, Fleur mu letos vzhledem ke své mateřské dovolené moc nepomohla (s výjimkou závěrečného turnaje), ale i tak se z toho radujeme společně :-). Essinčini Nimubosvé (NIMBUS Hop Trop) obsadili v téže divizi 4. místo... ani tady to nebyla moc Essinčina zásluha. No, snad to příští rok bude lepší ;-).

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>