Fleur (Bonnie Fleur Elita Triumphans)

* 4.8.2005
Otec: Cheeky Bohemia Timothy
Matka: Coccoa D.D. of Silver Nijarete
chovná, plnochrupá, patella 0/1,
PRA-Prcd: A-clear (geneticky zdravá),
kohoutková výška 33,5 cm

   

 

Fleur, celým jménem Bonnie Fleur Elita Triumphans, se narodila 4.8.2005 v Praze v chovatelské stanici Elita Triumphans. Na její původ se můžete blíže podívat ZDE a na jejího otce interšampiona ZDE. Fleur po matce pochází z pracovně velmi úspěšné pudlí linie, mnoho jejích bratrů a sester se věnuje agility, flyballu, ale i canisterapii.

Fleur je Ginnunčina praneteř, tedy srozumitelněji řečeno, dcera dcery její mladší sestry. Flérinka k nám přišla poté, kdy už bylo jasné, že Ginny další štěňata mít nebude, a stala se její nástupkyní na parkurech agility a na flyballových drahách. Vyrostla z ní pěkná, chytrá a rychlá pudlí slečna, velmi oddaná své paničce.

 

CO FLEUR UMÍ?

Stejně jako její prateta Ginny má i Fleur velký talent na všechny psí sporty, které vyžadují pohyb, rychlost a nadšení. Proto se od malička věnuje nejen agility, ale také flyballu a dogfrisbee. Do míčku je doslova a do písmene blázen, aportovat vydrží celé hodiny, a také létající talíř je její velký kamarád. Coursing a lovení (s výjimkou prohánění ptáčků) jsou jí ale cizí a nechápavě přihlíží, kdykoliv její prateta Ginny vyrazí někde v přírodě za "kořistí".

Fleur se naučila od Ginny také trochu mluvit ;-), ale opravdu jen trošku. Zato hlídat umí sama od sebe :-). Na rozdíl od Ginnunky se Fleur vůbec nechová k hračkám něžně a jejich množství v naší domácnosti výrazně zredukovala ;-). Kromě mnoha různých triků zvládla i skok paničce do náručí, což je velmi oblíbená disciplína zejména při návštěvě veterináře. Za míček či za něco jedlého je Fleur ochotna se naučit opravdu kdeco, a tak doma paničce podává z krabice kolíčky, když se věší prádlo, na chalupě sbírá a podává kousky dřeva, které upadnou při sekání, a když je potřeba, vyhledává míčky či jiné hračky, které ve vysoké trávě ztratily její čtyřnohé spolubydlící.

 

 CO SE NÁM ZATÍM SPOLU POVEDLO?

 V agility - vítěz závodu Kennel Cup 2007; postup do elitní kategorie A3; titul CACAg a Res.CACAg, 2. místo v závodě Zlatá překážka 2008 a 1. místo v závodě Zlatá překážka 2011 (obojí v kategorii SA3), 2. místo v Mistrovství pudlů v agility 2009, spousta umístění "na bedně" na běžných závodech agility. Videa z mnoha našich běhů najdete v sekci VIDEA

 Ve flyballu - 3. místo ve 4. divizi na Mistrovství Evropy ve flyballu 2008 (s družstvem Hop Trop SPRINTERS); 2. místo v 7. divizi na ME 2009, 3. místo v 7. divizi na ME 2010 (vždy s družstvem Hop Trop PANTHERS), 3. místo na Mistrovství ČR 2007 a 2008 (vždy s družstevm Hop Trop SPRINTERS); 3. místo v 1. divizi v celoroční soutěži Purina Proplan Cup 2008 (s družstvem Hop Trop SPRINTERS); 1. místo ve 2. divizi v celoroční soutěži Purina Proplan Cup 2010 a 2011 (s družstvem Hop Trop PANTHERS); spousta umístění "na bedně" českých flyballových turnajích; titul FLY18;  "osobní" rekord 5,15 s;

 Ve výstavních kruzích - vždy Výborná, CAJC, 3x Res. CAC; bonitace: chovná, plnochrupá, patella 0/1, PRA-Prcd: A-clear (geneticky zdravá), kohoutková výška 33,5 cm (v agility i ve flyballu opakovaně naměřeno 33 cm).

 V soukromém životě - štěňátka:-).