2015

Dafi                                                                                  Fleur a Cayenne

Dvojzkoušky +1, Horní Počernice 29.8.2015

Dafinka byla opět za hvězdu - ze tří zkoušek SA2 vyhrála hned dvě! Jen v té třetí se hloupě diskvalifikovala, samozřejmě přičiněním paničky. Video je z prvního běhu, kdy byla Dafinka ještě trcohu nesvá z nového prostředí a neběžela až tak rychle.
 
 
 

Dvojzkoušky +1, Horní Počernice 29.8.2015

Cayenka tentokrát běhala mnohem rychleji než předchozí víkend, ale v první zkoušce se vloudila chyba (laťka) a odmítnutí na tunelu, a v poslední Cayenka netrefila správnou díru tunelu. Druhá zkouška nám ale vyšla náramně, a Cay se po čisém běhu umístila na krásném 2. místě :-).

ACANA Sirius Cup, Opatovice 22.-23.8.2015

Dafinka byla na obtížných parkurech Pavla Vakoniče kupodivu za hvězdu - ze šesti běhů doběhla pět, a ve všech se umístila "na bedně!" Úvodní sobotní Jumping vyhrála (nutno objektivně dodat, že i díky zaváhání Flérinky), pak byla 3. ve zkoušce SA2, kde na několika místech paničku pořádně prohnala, a v Agility. A mohla se umístit ještě lépe, kdyby hned správně trefila zónu na kladině... takhle ji tam musela panička trochu zkorigovat, což dlouho trvalo. V neděli už to ale bylo dobré a obě sestupky byly luxusní, což nám s Dafkou vyneslo 2x 2. místo. Jen nedělní ranní Jumping se nám nepovedl, ale byl opravdu těžký.
 
 

ACANA Sirius Cup, Opatovice 22.-23.8.2015

Flérince se tentokrát vyvedly jen oba Jumpingy, ale zato skvěle. Ten první nevyhrála jen proto, že se napoprvé netrefila do tunelu, a tím pádem byla "až" druhá. Vynahradila si to v neděli, kdy velmi těžký Jumping (kde byla naprostá většina psů diskvalifikována) suverénně vyhrála, a to dokonce s nejlepším časem ze všech zúčastněných psů!
 
S Cayenkou máme ještě velké rezervy. zejména pokud jde o rychlost v technických pasážích a o náběhy do slalomu. Ze šesti běhů jsme bohužel dokončily jen dva, oba s chybou, resp. odmítnutím.

Hurá na prázdniny, Louny 20.6.2015

Dafinka se snažila, ale chyb jsme se nevyvarovaly ani jedna, takže z toho byly dvě diskvalifikace (z toho jedna za opravovanou houpačku, kterou Dafka prostě nedobrzdila) a jen jeden doběh. Ten přinesl 4. místo v závodě Agility... příště by to chtělo rychleji, hlavně na té kladině, ale hlavně že to taky jednou šlo bez chyb! :-)

Agility, Louny 20.6.2015

Hurá na prázdniny, Louny 20.6.2015

Flérinka opět běhala skvěle - úvodní Jumping vyhrála v nejlepším čase ze všech psů (bez ohledu na velikostní kategorii), a to jsme ještě měly na začátku dva záseky, kde jsme nějakou tu desetinku ztratily! Ve zkoušce A3 se Fleur chytla do pasti nastražené rozhodčím Dostálem hned za slalomem, a za diskvalifikaci v Agility mohla jednoznačně panička, která si po skvělém a do té doby bezchybném běhu neohlídala "out" tři překážky před cílem. Fleur je prostě skvělá, jen by potřebovala jiného psovoda :-(.

Jumping. Louny 20.6.2015

Zimní pohár 4, Všetice 7.2.2015

S Dafinkou se nám bohužel tentokrát vůbec nedařilo - v prvním Jumpingu si s sebou pudlinda vůbec nevzala na trať mozeček, takže DIS. Druhý Jump byl o fous lepší, ale nevyvarovaly jsme se odmítačky a pak problémů na doběhu, takže z toho bylo až 13. místo. A v posledním běhu zase DIS... prostě to tentokrát nějak nešlo. Snad příště.... 

 

 

Zimní pohár 4, Všetice 7.2.2015

Flérince se opět dařilo - hned první Jumping, kde v kategorii Smal doběhlo jen 8 psů z cca 30 (!), s přehledem vyhrála, a to jsme měly ještě značné rezervy ve vedení! Ve druhém Jumpu bohužel udělala panička hloupu chybu, která vedla k diskvalifikaci, ale poslední Jumping už byl opět velmi slušný a na 3.místo nám chybělo jen 0,02 s!

Jumping 1, Všetice 7.2.2015

Jumping 3, Všetice 7.2.2015